Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Nasza oferta

Ilość ofert: 71

CZUJNIK ZANIKU ASYM. I KOL. FAZ CZAK-1

Przeznaczenie: Automat przeznaczony jest do odłączania urządzenia (silnik) w przypadku zaniku fazy lub asymetrii napięcia między fazami w sieci trójfazowej. Obudowa na szynę.

Towar dostępny w 48h

37,15 zł

WYŁĄCZNIK ZMIERZCHOWY WZ-1

Wyłącznik zmierzchowy przeznaczony jest do automatycznego zapalania oświetlenia budynków , placów ,innych obiektów po zapadnięciu zmroku i zgaszeniu po nastaniu świtu. WZ-1 przystosowany jest do przykręcania w skrzynkach rozdzielczych.

Towar dostępny w 48h

36,16 zł

WYŁĄCZNIK ZMIERZCHOWY WZ-5/P

Wyłącznik zmierzchowy przeznaczony jest do automatycznego zapalania oświetlenia budynków , placów ,innych obiektów po zapadnięciu zmroku i zgaszeniu po nastaniu świtu. WZ-5 przystosowany jest do montażu do puszki pod tynk.

Towar dostępny w 48h

35,42 zł

WYŁĄCZNIK ZMIERZCHOWY WZ-2

Wyłącznik zmierzchowy przeznaczony jest do automatycznego zapalania oświetlenia budynków , placów ,innych obiektów po zapadnięciu zmroku i zgaszeniu po nastaniu świtu. WZ-2 przystosowany jest do montażu na szynę.

Towar dostępny w 48h

35,06 zł

PRZEŁĄCZNIK START-STOP PSS-2

Przełącznik umożliwia załączenie lub wyłączenie odbiorników w reklamach świetlnych, sygnalizatorach lub innych urządzeniach na określony czas. Praca w cyklu.

Towar dostępny w 48h

34,62 zł

WYŁĄCZNIK CZASOWY WC-1

Wyłącznik czasowy przeznaczony jest do podtrzymania napięcia w obciążeniu przez określony czas, w przedziale od 4- 80 sekund.

Towar dostępny w 48h

33,83 zł

STEROWNIK WENTYLATORA SW-1

Sterownik przeznaczony jest do podtrzymywania działania wentylatorka
łazienkowego przez czas, w przedziale od 2 - 6 min po wyłączeniu oświetlenia

Towar dostępny w 48h

33,39 zł

CZUJNIK ZANIKU I ASYMETRI FAZ CZA-1

Automat przeznaczony jest do odłączania urządzenia (silnik) w przypadku zaniku fazy lub asymetrii napięcia między fazami w sieci trójfazowej. Obudowa na szynę.

Towar dostępny w 48h

33,21 zł

WYŁĄCZNIK CZASOWY WC-2/01

Wyłącznik czasowy przeznaczony jest do podtrzymania napięcia w obciążeniu przez określony czas: Dane techniczne: zasilanie 230V 50Hz max. obciążenie 8A regulacja czasu wyłączenia wg. tabeli mocowanie szyna DIN.

Towar dostępny w 48h

33,09 zł

Witryna stworzona na platformie